Przejdź do treści

Porozmawiajmy o przyszłości pracy.

W 2021 roku Inwedo pierwszy raz zorganizowała alt:work. Spotkanie służące wymianie myśli, doświadczeń i refleksji na temat zmieniającej się na naszych oczach podstawowej formy aktywności człowieka: pracy. Grupą docelową spotkania byli m. in. liderzy firm, działy HR oraz psychologowie. Spotkanie zostało zrealizowane w ramach 7. edycji Igrzysk Wolności – renomowanego wydarzenia poruszającego kluczowe aspekty społeczne.

Zobacz stronę!

Zdalnie, szybko, nowocześnie.

Nie mogło być inaczej! Praca zdalna jest wciąż postrzegana jako inna, nietypowa, futurystyczna. I właśnie taki design przygotował dla nas zespół Inwedo – jest nowoczesny, wykorzystuje krzykliwy akcentowy kolor. My zajęliśmy się implementacją, stawiając priorytet na szybkość wczytywania i delikatne animacje na stronie. Psst, spróbujcie najechać kursorem na okrągłe elementy na stronie 😉. Efekty tego możecie zobaczyć tutaj.

Logo alt:work to połączenie ciekawego fontu Diagramm i przełącznika, którym zastąpiono literę „o”. Przełącznik symbolizuje zmianę. W temacie konferencji zmiana to odnosi się do trybu pracy. Pokazuje, że różnice w sposobie pracy w ostatnich latach są diametralne i wymagają „przełączenia”, aby zadbać na przykład o balans między pracą i nie pracą.

Na stronie znajdziecie sporo geometrycznych kształtów – okręgów, kółek i wygiętych strzałek. Wszystko było celowe, zaokrąglone elementy tworzą wrażenie przyjazności, dostępności i są mniej formalne niż ostre kształty takie jak proste linie i prostokąty.

Projekt tworzyliśmy z myślą o wydarzeniu we wrześniu 2021 roku. Wiecie co cieszy najbardziej? Gdy Klient jest zadowolony z dotychczasowej i chce rozwijać stronę, którą dla niego stworzyliśmy. Adam z binarapps i Dominik z Inwedo są mega mocno zaangażowani w całą konferencję i poprosili nas o rozbudowanie platformy, aby możliwe było pokazanie następnych edycji w nadchodzących latach.

Ciekawe było dla nas na stronie zaimplementowanie nietypowego przełącznika. Gdy znajdziecie się w sekcji z fotelem i krzesłem biurowym, polecamy kliknąć przełącznik. Dzięki odpowiednio przygotowanym grafikom i subtelnej animacji uzyskaliśmy płynny efekt przejścia między grafiką bez koloru i grafiką nasyconą kolorem przewodnim danej edycji konferencji.

Balans między pracą a nie pracą

Koło takiego wydarzenia nie można przejść obojętnie. Poprzednia edycja spotkania alt:work 2021 przyniosła mnóstwo refleksji i owocnych dyskusji. Tematy poruszane podczas konferencji są niesamowicie ważne. Zagadnienia i wyzwania związane z trybem pracy zdalnej i komunikacji online są wciąż nowe.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, pracować lepiej i czerpać więcej satysfakcji z pracy zdalnej, udział w konferencji z pewnością będzie przydatny. Temat jest nam niesamowicie bliski i wiemy, że wydarzenie będzie napakowane wartościową wiedzą. Zachęcamy do zapisu.

Kryptonum

Zagadaj do nas!

Chcesz porozmawiać o marketingu? O stronach internetowych? A może chcesz nam pokazać swojego chomika? Pisz śmiało!

Wszystkie prawa zastrzeżone

© Kryptonum

Sprawdź, co u nas

FacebookInstagram